Mayıs 30, 2023

İstanbul Boğazıspor Düştü, ‘Turna’ Zirvede Kaldı !

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de geçen hafta küme düşmesi kesinleşen İstanbul Boğazıspor, son hafta maçına çıkmayınca rakibi Gülyalı Turnasuyuspor ligi lider bitirdi.

2021-2022 sezonunda normal sezonun son hafta maçlarının oynandığı hafta sonunda, Cumartesi günü Perşembe İlçe Stadyumu’nda İstanbul Boğazıspor ile Gülyalı Turnasuyuspor maçı vardı. A Grubu’nda lig sonuncusu ve liderin maçı ise oynanmadı.

Geçen hafta Merkezspor karşısında aldığı mağlubiyet ile birlikte ilgin bitime 1 hafta kala ligden düşmesi kesinleşen İstanbul Boğazıspor, Perşembespor ile zirve mücadelesi veren Gülyalı Turnasuyuspor maçına çıkmadı ve hükmen 3-0 mağlup sayıldı. Gülyalı Turnasuyuspor ise birlikte liderlik yarışı içinde olduğu Perşembespor’un sahası Perşembe İlçe Sahası’nda maça çıkmadan liderliğini garantiledi.

İstanbul Boğazıspor sezonu 1 galibiyet 13 mağlubiyet sonrasında aldığı 3 puanla küme düşerek tamamlarken, Gülyalı Turnasuyuspor ise 11 galibiyet ve 3 mağlubiyetle yenilgisiz şekilde 36 puanla lider tamamladı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!