• Kasım 8, 2023
  • No Comment
  • 67

İstanbul Esenyurt ve Orduspor Kulübü Zirvede Kaldı 2-2

İstanbul Süper Amatör 3. Grup’ta mücadele eden İstanbul Esenyurt ve Orduspor Kulübü, geçen hafta Kuruçeşme ile 2-2 berabere kalmasına rağmen…

 İstanbul Esenyurt ve Orduspor Kulübü Zirvede Kaldı 2-2

İstanbul Süper Amatör 3. Grup’ta mücadele eden İstanbul Esenyurt ve Orduspor Kulübü, geçen hafta Kuruçeşme ile 2-2 berabere kalmasına rağmen zirveden inmedi.

İstanbul’da ikamet eden Ordulu futbolseverlerin kurduğu takımlardan bir tanesi olan ve Ordu’dan da birçok destekçisi olan İstanbul Esenyurt ve Orduspor Kulübü hedefe koşuyor. Bu sezon vites arttıran ve zirve mücadelesi veren İstanbul Esenyurt ve Orduspor Kulübü haftayı iki puan kaybıyla geçirdi ancak zirveden inmedi.

İstanbul Esenyurt ve Orduspor Kulübü, ligin alt sıralarından sıçrama hedefi olan Kuruçeşme il kendi sahasında karşı karşıya gelirken mücadelede galibiyete yakın olan taraftı. Konuk ekibin son dakikalarda penaltı golü ile beraberliği yakalaması ile yeniden gol bulma noktasında kısıtlı süresi olan İstanbul Esenyurt ve Orduspor Kulübü sahadan bir puanla ayrıldı.

İstanbul ekibi İstanbul Esenyurt ve Orduspor Kulübü bu sezon oynadığı 6 müsabakada 4 galibiyet ve 2 beraberlik alırken bu maçlarda attığı 18 gol ile şu ana kadar ligin en çok gol atan takımı oldu.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir