Nisan 1, 2023

İstanbul Fatsalılar Derneği’nden Fatsa Belediyespor’da Destek !

Tff 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’a, İstanbul Fatsalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde maddi destek geldi.

Göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalarla Fatsa Belediyespor’un borcunu azaltan ve kurduğu mütevazı kadroyla Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu’nun da güvenerek takımı 3.Lig’de tutan Fatsa Belediyespor Kulüp Başkanı Adem Bekar’a bir maddi destekte İstanbul’dan geldi.

İstanbul Fatsalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Fatsa Belediyespor’a 20 Bin TL. bağışta bulundu. Dernek Başkanı Osman Cayak, maddi desteklerini kulübe gönderdiklerini belirtirken: “Kulübün hesabına bugün havaleyi yaptık. Bizde dernek olarak bağışlarla ayakta duruyoruz. Gönlümüz isterdi ki, daha fazla miktarda yardım yapalım. Herkesin bildiği gibi, çok sayıda öğrenciye de bağışçılarımızın yardımıyla burs veriyoruz. Bu çalışmalarımızı maddi manevi olarak destekleyen herkese yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her şey Fatsa için.’’ dedi.

İstanbul Fatsalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Fatsa Belediyespor’da maddi ve manevi desteklerine devam edeceklerini belirtti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!