Mart 28, 2023

İstanbul Mesudiyespor’da Yüksel Şener Dönemi !

İstanbul Mesudiyespor’da yeni başkan Yüksel Şener oldu.

İstanbul Mesudiyespor’da yapılan olağanüstü kongrede başkanlığa Yüksel Şener seçildi. İstanbul Süper Amatör Lig temsilcilerinden İstanbul Mesudiyespor Şişli’de bulunan Mesudiyeliler Derneğinde yaptığı Olağanüstü kongrede yeni başkanını belirledi.

Yapılan kongreye Mesudiyeliler Derneği başkanı ve mevcut İstanbul Mesudiyespor Başkanı Özat Özsoy, Mesudiyeliler Vakfı Başkanı Ahmet Ali Şengönül, Mesudiye Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Ordu Basın Kuruluşları Başkanı Sefai Uzunyurt, İstanbul Mesudiyespor Kulübü eski başkanı Tekin Toklucu, Bayırköy Derneği Başkanı Mücahit Aydoğan ve İstanbul Mesudiyespor delegeleri katıldı.

Divan Başkanlığına Erdal Yılmaz, Katip Üyeliğe İrfan Toklucu ve sekreterliğe Gürsel Demir’in seçildiği kongrede seçime tek liste giren Yüksek Şener İstanbul Mesudiyespor’un yeni başkanı seçildi.

Hep Birlikte Hedef BAL Ligi

Çiçeği burnunda başkan Yüksel Şener” Beni bu göreve layık görenlere öncelikle teşekkür ederim, Özat Özsoy başkanımızdan aldığımız bu bayrağı yönetim kurulu arkadaşlarım ile birlikte dalgalandıracağız. Hedeflerimiz öncelikle Bölgesel Amatör Lige yükselmek daha sonra tesisleşme ve alt yapı olacaktır. Tüm Mesudiyeli Ordulu Hemşehrilerimizi bu oluşuma destek olmaya davet ediyorum”dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!