- Ağustos 9, 2023
- No Comment
- 95
İşte 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Kamp Yaş Ortalaması
TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni sezon öncesinde Bolu’da yapılacak olan kamp kadrosu belli olurken, Ordu ekibi Bolu’da…
![İşte 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Kamp Yaş Ortalaması](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/52-Orduspor-Futbol-Kulubu-1.png)
TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni sezon öncesinde Bolu’da yapılacak olan kamp kadrosu belli olurken, Ordu ekibi Bolu’da 25,6 yaş ortalaması ile kamp yapacak.
2023-2024 sezonu öncesinde ilk etap çalışmalarını Ordu’da yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü izne çıktı. 8 Ağustos’ta Bolu’da Abant’ta toplanacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde teknik direktör Yavuz İncedal takımın Bolu kampı kadrosunu belirlerken kamp kadrosuna 20 yaş ve altında toplamda 6 futbolcu aldı.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni sezon öncesinde en az 1 ya da 2 transfer daha yapılması beklenirken, teknik direktör Yavuz İncedal özellikle kaleye ve sol beke birer transfer daha istiyor. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni sezon öncesinde kamp kadrosunda 34 yaşındaki İrfan Başaran, Muhammet Gürkan Öztürk ve Nazmi Candoğan takımın en tecrübeli ismi olacak.
Ordu ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde kampın en genç ismi altyapıdan yetişen 17 yaşındaki Fırat Yıldırım olurken, 18 yaşındaki Eray Kotan ve Yunus Emre Köse de en genç isim olarak göze çarpacak. Teknik Direktör Yavuz İncedal’ın sezon genelinde bazı genç isimlere A takım antrenman kadrosunda şans vermesi bekleniyor.
SAMET KARADAĞ