- Ekim 1, 2023
- No Comment
- 203
İşte Dragon Bot Yarışlarında Dereceye Giren Takımlar
Ordu’nun Gülyalı İlçesi’de bulunan Büyükşehir Belediyesi Su Sporları Merkezi’nde düzenlenen Dragon Bot Yarışları Şampiyona nefesleri keserken, 30 takımın katıldığı turnuvada…
![İşte Dragon Bot Yarışlarında Dereceye Giren Takımlar](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/dragon-bot.jpg)
Ordu’nun Gülyalı İlçesi’de bulunan Büyükşehir Belediyesi Su Sporları Merkezi’nde düzenlenen Dragon Bot Yarışları Şampiyona nefesleri keserken, 30 takımın katıldığı turnuvada ilk dört takım belli oldu.
Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi ile Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi tarafından, Büyükşehir Belediyesi Su Sporları Merkezi’nde gerçekleştirilen Dragon Bot Yarışları Ordu’ya renk kattı. Gülyalı’da düzenlenen ve renkli görüntülere sahne olan yarışlara 12’şer kişiden oluşan 30 takım katılırken, hem Ordu hem de çevre illerden gelen takımların katılımı ile nefes kesen bir organizasyon düzenlendi.
30 takım arasında ise diğer takımların oldukça önünde farklı bir şekilde birinciliği elde eden Samsun takımı 19 Mayıs Belediyesi birinciliği göğüsledi. Dragon Bot Yarışları’nda EKOBİD Dragon Team ikinci olurken, Samsun Büyükşehir Belediyesi Uzmar Dragon Team üçüncülüğü, Triatlordu Pikolo ise dördüncülüğü elde etti. Yarışmaların ardından dereceye giren takımlara protokol üyeleri tarafından kupaları takdim edilirken, yarışmaya katılan tüm sporculara madalya verdi.
Dragon Bot Yarışları Şampiyonası için Gülyalı ilçesi Büyükşehir Belediyesi Su Sporları Merkezine gelen sporcular tesise tam not verdi. Hem katılanlar hem de izleyiciler ile birlikte Gülyalı’daki tesisler en kalabalık günlerinden birisini geride bıraktı.
SAMET KARADAĞ