- Eylül 25, 2023
- No Comment
- 603
İşte Orduspor 1967 A.Ş.’nin Yeni Teknik Direktörü
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş., geçen sezon Yomraspor’da 13 maçta 19 puan toplayan ancak sezon sonu küme düşen…
![İşte Orduspor 1967 A.Ş.’nin Yeni Teknik Direktörü](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Bulent-Demirkanli.png)
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş., geçen sezon Yomraspor’da 13 maçta 19 puan toplayan ancak sezon sonu küme düşen takımla yeni sezonda anlaşmaya varmayan 65 yaşındaki Bülent Demirkanlı ile anlaşmaya vardı.
2023-2024 sezonunda üç maçta üç mağlubiyet aldıktan sonra teknik direktör Cüneyt Tiryaki’nin istifası ile yeni teknik direktör arayışlarına başlayan Orduspor 1967 A.Ş.’de, taraftarlar 2.Lig ekibi Kuzey Marmara A.Ş.Arnavutköy Belediyespor’dan ayrılan Cahit Erçevik’i takımda görmek isterken Erçevik’in Edirnespor ile anlaşması sonrasında rota başka bir isme döndü.
Orduspor 1967 A.Ş.’de Muzaffer Taşkın ve Cüneyt Tiryaki’nin ardından bu sezonun üçüncü teknik direktörü ise geçen sezon Yomraspor’u çalıştıran Bülent Demirkanlı oldu. Geçen sezon son 13 haftada Yomraspor’u çalıştıran Bülent Demirkanlı bu maçlarda 4 galibiyet, 7 beraberlik ve 2 mağlubiyetle 19 puan toplamasına rağmen sezon sonunda takım 34 puanla 3.Lig’den Bölgesel Amatör Lige düşme üzüntüsü yaşamıştı.
Tecrübeki teknik direktör Bülent Demirkanlı kariyerinin henüz başlarında Ordu’da Ünyespor’da da teknik direktörlük yaparken Ünye’de 34 maçta 16 galibiyet 8 beraberlik ve 10 mağlubiyetlik bir performans sergilemişti. 2010-2011 sezonunda Ünyespor’u çalıştıran Demirkanlı, 13 yıl sonra yeniden Ordu’da görev alacak.
SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER