- Temmuz 26, 2023
- No Comment
- 65
İşte Ulubey’de İlk Yarı Finalistler
11. Geleneksel Ulubey Halı Saha Futbol Turnuvası’nda grup maçları sona ererken Çeyrek Final karşılaşmalarının ilk ayağı oynandı. Ordu’nun Ulubey İlçesi’nde…
11. Geleneksel Ulubey Halı Saha Futbol Turnuvası’nda grup maçları sona ererken Çeyrek Final karşılaşmalarının ilk ayağı oynandı.
Ordu’nun Ulubey İlçesi’nde düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen Ulubey Halı Saha Turnuvası’nda heyecan devam ediyor. Ulubey Belediyesi ve Ulubey Belediyespor‘un öncülüğünde Ulubey’de Geleneksel olarak düzenlenen Ulubey Halı Saha Turnuvası bu sene 11.kez düzenleniyor
Grup maçlarının sona erdiği turnuvada çeyrek final müsabakaları başladı. İki maçın oynandığı çeyrek final maçlarının ilk gününde Güzelyurt, son şampiyon Şıhlarspor’u 4-2 yenerken Yarı Finale çıkan ilk takım oldu.
Günün diğer maçında ise Fındıklı ile Aksular karşı karşıya geldi. Karşılıklı atılan goller ile 5-5 biten karşılaşma penaltılara gitti ve Fındıklı rakibini 4-3 yenerek Yarı Finale adını yazdıran ikinci takım oldu.
SAMET KARADAĞ