- Temmuz 31, 2023
- No Comment
- 79
İşte Ünye 1957 Spor’u Kayyuma Götüren O Konser
Olağanüstü Seçimli Genel Kurul yapamayan ve kayyuma kalan Ünye 1957 Spor’da takımın kaderini yapılamayan konser belirledi. Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden…
Olağanüstü Seçimli Genel Kurul yapamayan ve kayyuma kalan Ünye 1957 Spor’da takımın kaderini yapılamayan konser belirledi.
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ünye 1957 Spor’un yaz etkinlikleri kapsamında Ünye İlçe Stadyumu’nda düzenlediği konser ilgi görmeyince başkan Osman Karayiğit konseri iptal etmişti. Konsere olmayan ilgiden dolayı aday olma sürecini düşünen mevcut başkan, kongre günü aday olmadı.
Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluk yaşadıktan sonra Bölgesel Amatör Lig’e yükselen ve her zaman zirveye oynayan Ünye 1957 Spor, geçen sezonun başında da kayyum sıkıntısı yaşamıştı. Ünye 1957 Spor’da başkan Osman Karayiğit olurken, takım kötü başlangıç yaptığı sezonun sonunda ligde kalmayı garantilemişti.
Ordu’yu BAL’da temsil edecek olan Ünye 1957 Spor’a eski Kulüp Başkanı Osman Karayiğit’in büyük önem verdiği Hatice, Cumhur Şentepe ve Hatice Nur konseri ilgisizlikten dolayı iptal edilmişti. Karayiğit, konsere ilginin olmamasının Ünye 1957 Spor’a destek olunmaması ile eş değer olduğunu söyledi ve aday olmadı.
SAMET KARADAĞ