TFF 3.Lig ekibi Yeni Orduspor’da başkanlığa adaylığını açıklayan Savaş Şimşek, Orduspor sevdasını millete aşılamak adına kendisine ne görev verilirse yapmaya hazır olduğunu dile getirdi.

Yeni Orduspor Kulübü’nün ilk olağanüstü kongresinde çoğunluk sağlanamadığı için genel kurulun yapılamadığını hatırlatan Şimşek, ikinci kongrede de aday olarak hazır bulunacağını ifade etti.

“Kongrede adayım”

Ordu futboluna ve Orduspor’a hizmet etmeye daima hazır olduğunu aktaran Savaş Şimşek; “Ordu halkına mal olmuş, Ordu halkının seveceği bir futbol takımının oluşması için bütün iyi niyetlerin masaya konulduğu bir yerde görev istenmez alınır. Bana her kesim bu görevi güvenip verirse, Yeni Orduspor ile ilgili mücadele et, çalışma yap denirse, ekibimle birlikte listede yaparız, oraya sahip de çıkarız. Oraya sahip olmaya da çalışırız, müdahale de ederiz. Böyle bir talebin olmadığı, iyi niyetin masaya yatırılmadığı bir ortamda bizim aday olma şansımız olmaz. Ama her kesimin birleşip futbolu halka birleştirmek için, yeniden o Orduspor sevdasını millete aşılamak adına bize de burada görev düşerse, görevimiz ne olursa gider onu yaparız. Kongrede adayım. İnşallah Ordu futbolu için hayırlısı olur” diye konuştu.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!