Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig son şampiyonu Kabadüz Belediyespor, Gölköyspor’un 38 yaşındaki kalecisi Onur Bıyık’ı transfer etti.

2022-2023 sezonu öncesinde sahaya inen ve özellikle dış transferde anlaştığı isimleri de açıklayan Kabadüz Belediyespor, eldivenleri tecrübeli bir isme emanet etti. Mavi-Beyazlı ekip, Gölköyspor’dan 1984 doğumlu kaleci Onur Bıyık’ı kadrosuna kattı.

Son şampiyon Kabadüz Belediyespor şu ana kadar Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor’dan Oktay Taze, geçen sezon Finalde karşılaştığı Gülyalı Turnasuyuspor’da Rahman Koçak, Umut Kiziroğlu ve Emre Koçak, Gölköyspor’dan Utku Yıldırım ve son olarak 52 Orduspor Futbol Kulübü altyapısında yer alan Hüseyin Berkin Demirbaş’ı kadrosuna katmıştı.

Futbola Tarımspor’da başlayan ve daha sonra sırasıyla Ordu İdman Yurduspor, Gülyalı Belediyespor, Gürgentepespor ve Orduspor 1967 A.Ş. formaları giyen Onur Bıyık, 2013-2014 sezonunda Gölköyspor’a transfer olmuştu. Bu süreçte kısa bir Gülyalı Turnasuyuspor macerası da olan Bıyık, yeni sezonda Kabadüz Belediyespor ile anlaştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!