- Ekim 6, 2023
- No Comment
- 341
Kabadüz Belediyespor’a Esnafspor’dan Transfer
Ordu 1.Amatör Lig ekibi Kabadüz Belediyespor, geçen sezon son olarak Esnafspor’da forma giyen 2000 doğumlu Sabri Bekgöz’ü kadrosuna kattı. 2023-2024…
![Kabadüz Belediyespor’a Esnafspor’dan Transfer](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/IMG_9893.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig ekibi Kabadüz Belediyespor, geçen sezon son olarak Esnafspor’da forma giyen 2000 doğumlu Sabri Bekgöz’ü kadrosuna kattı.
2023-2024 sezonunda daha mütevazı kadro kurması beklenen ve transferleri daha genç oyuncular üzerinden yapan Kabadüz Belediyespor, lige yine Play-Off hedefliyor. Son iki sezona damga varan Kabadüz Belediyespor, 2000 doğumlu Sabri Bekgöz ile anlaştı.
Futbola Esnafspor’da başlayan ve bir dönem İzmir Amatör Ligi ekibi Ataşehir Mahallespor’da forma giyerken ardından Ordu’ya dönen Bekgöz Saraycık Belediyespor’a transfer olmuştu. Geçen 9 gol atarken 3 kez de asist yaptıktan sonra futbola başladığı yer olan Esnafspor’a geri dönmüştü.
10 sezon forma giydiği Esnafspor’da U19 takımı ile iki kez finale kadar yükselen ve A takımda da Ordu 1.Amatör Lig’de yarı final oynayan kadroda yer alan Bekgöz, yeni sezonda Kabadüz Belediyespor başarısı için ter dökecek.
SAMET KARADAĞ