• Eylül 21, 2023
  • No Comment
  • 378

Kabadüz Belediyespor’un Orta Sahası Giresun’da

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Kabadüz Belediyespor’da yeni sezonda ayrılıklar arka arkaya gelirken, 2001 doğumlu orta saha oyuncusu Baran…

 Kabadüz Belediyespor’un Orta Sahası Giresun’da

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Kabadüz Belediyespor’da yeni sezonda ayrılıklar arka arkaya gelirken, 2001 doğumlu orta saha oyuncusu Baran Sinankadıoğlu Giresun Süper Amatör Lig ekibi Es Es Gençlikspor’a transfer oldu.

Ordu Futbolu’nda birçok takımın her transfer döneminde listesine giren ve geçen sezona Gülyalı Turnasuyuspor’da başlayarak devre arasında Kabadüz Belediyespor’a transfer olan Baran Sinankadıoğlu, yeni sezonda Giresun’a transfer oldu. Sinankadıoğlu, 4 Eylül’de sahaya inen yeni takımının antrenmanlarında yer almaya başladı.

Almanya Hamburg doğumlu olan ve futbola Ordu ekibi Demirspor’da başlayan 23 yaşındaki Baran Sinankadıoğlu, 2017-2017 sezonunda ise Bitexen Giresunspor altyapısına transfer olmuştu. Giresun’da altyapıda forma giydikten sonra yeniden Ordu’da dönen ve Bölgesel Amatör Lig’de Ordu Gücü Futbol Kulübü formasını 25 maçta giyen başarılı orta saha, daha sonra ise Gülyalı Turnasuyuspor ve Kabadüz Belediyespor formaları giydi.

Baran Sinankadıoğlu yeni sezonda Giresun Süper Amatör Lig ekiplerinden Es Es Gençlikspor forması giyecek ve yeni sezonda Ordu’dan Giresun’a transfer olan futbolculardan birisi olacak.

SAMET KARADAĞ

Related post

Gülyalı Turnasuyuspor’a Bal Gibi Transfer !

Gülyalı Turnasuyuspor’a Bal Gibi Transfer !

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekibi Gülyalı Turnasuyuspor, geçen sezon Bölgesel Amatör Lig ekibi Ordu Gücü Futbol Gücü forması…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir