• Haziran 20, 2024
  • No Comment
  • 155

Kabataş Belediyesi Güreş Takımı’nın, Korgan’daki Festival’de Yıldızı Parladı

Ordu’nun Korgan İlçesi’de 18-19 Haziran’da yapılan 66. Orman Gülü Kültür ve Sanat Festivali’nin ikinci gününde güreş müsabakaları gerçekleşirken, Kabataş Belediyesi…

 Kabataş Belediyesi Güreş Takımı’nın, Korgan’daki Festival’de Yıldızı Parladı

Ordu’nun Korgan İlçesi’de 18-19 Haziran’da yapılan 66. Orman Gülü Kültür ve Sanat Festivali’nin ikinci gününde güreş müsabakaları gerçekleşirken, Kabataş Belediyesi Güreş Takımı Yıldızlar kategorisinde toplamda 8 madalya aldı.

Yaz ayının gelmesiyle birlikte yaylalarda yapılan festivallerden bir tanesi olan ve 18-19 Haziran’da düzenlenen Korgan Yaylası 66. Orman Gülü Kültür ve Sanat Festivali’nda güreş müsabakaları nefesleri kesti. Korgan Karakucak Güreşleri olarak bilinen güreş müsabakalarında Kabataş Belediyesi Güreş Takımı’nın genç güreşcileri madalyaları bırakmadı.

Yaklaşık 50 bin kişinin takip ettiği 66. Orman Gülü Kültür ve Sanat Festivali’nde Korgan Karakucak Güreşleri de büyük heyecanla takip edildi. 2024 yılı şenlik ağası Özgür Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı, Koçcuğazlılar Dernek Başkanı işadamı Özgür Balta olurken Balta ağalığı 1 Milyon TL Bedelle kazandı. Korgan Karakucak Güreşleri’nda ise Kabataş Belediyesi Güreş Takımı’nda Yıldızlar kategorisinde madalya alan isimler belli oldu.

Altın Madalya: İbrahim Kaan Ay
Gümüş Madalya: Talha Çalkur, Yiğit Yuşa Öztop, Yiğit Talha Öztop,
Bronz Madalya: Ahmet Mete Yaşar, Yakup Kaan Yaşar, Mehmethan Hendek, Görkam Köksal

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir