Kadınlar 3.Ligi’nde Yeni Sezon Başlıyor !

2021-2022 sezonunda Ordu’yu Rüsumat-4 Gençlik ve Spor ile 52 Yalıköyspor Kulübü’nün temsil edeceği Kadınlar 3.Ligi’nde yeni sezon 19 Mart’ta oynanacak maçlarla başlıyor.

Covid-19 pandemi sürecinden dolayı bir süredir futbolseverlerden uzak kalan Kadınlar 3.Ligi’de yeni sezon başlıyor. 16 farklı grupta 85 takımla mücadele edilecek Kadınlar 3.Lig’de Ordu’dan ise iki takım katılacak. Uzun yıllardır Kadınlar Futbol Ligi’nde kısıtlı imkanlarla iyi işler çıkaran Rüsumat-4 Gençlik ve Spor ile birlikte ligde ilk kez mücadele edecek 52 Yalıköyspor Kulübü Ordu’yu temsil edecek.

M Grubu’nda yer alan Rüsumat-4 Gençlik ve Spor ile 52 Yalıköyspor Kulübü’nün rakipleri ise Erzincan Gençlerbirliği Gençlik ve Spor, Rize Yeşil Çayspor, Trabzon 1923 Spor ve Trabzon Kardelenspor oldu. 52 Yalıköyspor Kulübü ilk hafta maçında 19 Mart’ta Fatsa İlçe Stadyumu’nda Rize Yeşil Çayspor’u konuk edecek. Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü ise 22 Mart’ta deplasmanda Trabzon Kardelenspor’a konuk olacak.

Daha önce Soyaspor Gençlik ve Yeni Mahalle 52 Spor adıyla mücadele eden anca ismini Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü olarak değiştirdiği sezon son olarak Kadınlar 3.Lig’e yer alan Ordu ekibi ise bu sezon liglere katılmadı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!