- Temmuz 10, 2023
- No Comment
- 70
Kadir Kar’ın Yeni Adresi Pazarspor Oldu
Bir dönem 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün de gündemine gelen Kadir Kar, yeni sezon öncesinde 2.Lig ekibi Pazarspor ile anlaştı. 2023-2024…
Bir dönem 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün de gündemine gelen Kadir Kar, yeni sezon öncesinde 2.Lig ekibi Pazarspor ile anlaştı.
2023-2024 sezonunda TFF 2.Lig’de mücadele edecek olan Pazarspor, teknik direktörünü buldu. Pazarspor’da yapılan Genel Kurulun ardından başkan seçilirken akabinde ise teknik direktör belli oldu. Futbol Şubesi Sorumluları Mahmut Naiboğlu, Recep Müftüoğlu ve Murat Karahan ile menajer Ramazan Öztürk’ün yürüttüğü görüşmeler neticesinde Kadir Kar ile anlaşılarak yeni sezonda yola devam denildi.
Kariyerinde Anagold 24 Erzincanspor, Tokatspor, Esenler Erokspor, Ankara Demirspor, Artvin Hopaspor ve bir dönem 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde antrenörlük yapan 41 yaşındaki isim Pazarspor ile başladığı teknik direktörlük kariyerinde Yeşilyurt D.Ç. Ofspor’u Play-Off oynattığı dönemle damga vurmuştu.
Yeşilyurt D.Ç.Ofspor ile geçen sezon ise küme düşen Kadir Kar, son olarak çalıştırdığı Karadeniz ekibinde 13 maça çıkmış sadece 3 galibiyet alabilmişti.
Samet Karadağ