- Haziran 11, 2024
- No Comment
- 128
Kaptan Bayram Ali Demir ‘’Fidangör Hak Ettiği Yere Gelecek’’
Ordu 2.Amatör Lig’de Play-Off Final maçı oynayacak olan Fidangörspor’da takım kaptanı Bayram Ali Demir ‘’Finale çıktığımız için çok mutluyuz. Biz…
![Kaptan Bayram Ali Demir ‘’Fidangör Hak Ettiği Yere Gelecek’’](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/06/BayramAliDemir.jpg)
Ordu 2.Amatör Lig’de Play-Off Final maçı oynayacak olan Fidangörspor’da takım kaptanı Bayram Ali Demir ‘’Finale çıktığımız için çok mutluyuz. Biz bir aileyiz, bu takımda olmaktan gurur duyuyorum. Fidangör hak ettiği yere gelecek.’’ dedi.
Ordu Futbolu’na bu sezon katılım sağlayan ve kurulduğu ilk sezonda Play-Off potasında ligi tamamlayarak Yarı Final maçında Adem Aksoy Boztepespor’u 5-0 yenen Fidangörspor’da kritik maçın ardından takım kaptanı Bayram Ali Demir, Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’nden Samet Karadağ’a açıklamalarda bulundu.
Final maçı öncesinde takım kaptanı olarak takımın sezon başından bu yana finale gelen serüveninin anlatan 30 yaşındaki tecrübeli kaptan Bayram Ali Demir ‘’Öncelikle sezona başlarken kalabalık bir yoğunluğumuz vardı, ilk kez kurulan bir takım. Taraftarlarla kurulan bir takım ve herkesin sevdiği, saydığı aile olan bir takım olarak sezona başlamıştık. Şu anda da öyleyiz ama sezonun ilk başlarında hatalar yaptık. Kırmızı kartlar, cezalılar, sakatlar derken yeni yeni kendimizi bulduk. Bu da 1.Amatör Lige hazırlık olsun. Finale çıktığımız için çok mutluyuz. Biz bir aileyiz, bu takımda olmaktan gurur duyuyorum. Fidangör hak ettiği yere gelecek.’’ dedi.
Dolunayspor ile oynanacak olan final maçında taraftarların tribünleri dolduracaklarını söyleyen Bayram Ali Demir ‘’Taraftarlarımız zaten burayı dolduracaktır. Buna yüzde yüz eminim. Onlar var ise biz zaten varız, onlarla birlikte güçlüyüz. İnşallah 1.Amatör Lige çıkacak.’’ İfadelerini kullandı.
SAMET KARADAĞ