Kaptan Seferberliği !

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde Play-Off mücadelesine devam eden Ordu Büyükşehir Belediyespor’da, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor deplasmanında sakatlanan kaptan Adem Kurucu’nun…

 Kaptan Seferberliği !

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde Play-Off mücadelesine devam eden Ordu Büyükşehir Belediyespor’da, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor deplasmanında sakatlanan kaptan Adem Kurucu’nun Bağcılar Belediyesi maçına yetişmesi için seferber olundu.

Ligde Play-Off’un sadece 1 puan gerisinde yer alan Engelsizler Ordusu, Bağcılar Belediyesi’ni sahasında yenerek Play-Off’a bir adım daha yaklaşmak istiyor. Dar bir kadroya sahip olan Ordu Büyükşehir Belediyespor, belinde ağrıları olan kaptan Adem Kurucu’yu maça yetiştirmek için büyük çaba harcıyor.

Balıkesir maçıyla beraber yeniden nükseden ağrılarının olduğunu aktaran Kurucu, oynayabilecek durumda olması halinde Play-Off için büyük önem taşıyan Bağcılar Belediyesi müsabakasında sahada olmak istediğini dile getirdi.

Engelsizler Ordusu, 22 Şubat 2020 Cumartesi günü saat 11.00’da Bağcılar Belediyesi’ni konuk edecek. Maç TRT Spor 2’den naklen yayınlanacak.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Engelsizler Ordusu’nda ‘Kartal’ Mesaisi !

Engelsizler Ordusu’nda ‘Kartal’ Mesaisi !

Ordu’nun Süper Lig’deki tek temsilcisi olan Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Lig ekibi Ordu Büyükşehir Belediyesi, Cumartesi günü kendi evinde oynayacağı zorlu…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir