Mayıs 29, 2023

”Kelimelerle anlatmamız mümkün değil”

Orduspor’da sezon başında kurduğu kadro ile takımı şampiyonluğa taşımayı başaran Teknik Direktör Mahmut Nambaş, maç sonunda ilk açıklamalarını sıcağı sıcağına Kotyora Tv mikrofonlarına yaptı.

Geçtiğimiz sezon yardımcı antrenör ve sportif direktörlük görevi yaptığı Orduspor’da, sezon başı Teknik Direktörlük görevine gelen Mahmut Nambaş şampiyonluktan dolayı oldukça mutlu. Kendi istediği oyuncuları takıma kazandıran ve kısıtlı imkanlarla takımı şampiyon yapan Nambaş, maç sonunda mutluluğunu Kotyora Tv mikrofonları ile paylaştı.

”Bize inananları mahcup etmedik”

Biz her yönü ile büyük bir aileyiz, taraftarı ile, basını ile, çalışanı ile, futbolcusu ile. Sezon başında hepimiz buna inanmıştık. Sezon söylemiştik, Orduspor hangi ligde oynarsa oynasın hedefi şampiyonluktan başka hedefi olamaz diye. Bize inananları mahcup etmedik.

”Kelimelerle anlatmamız mümkün değil”

Bize 7’den 70’e desteklerini veren herkese teşekkür ediyorum. Şampiyonlukların derin yüklü hikayeleri vardır ama bu yılki şampiyonluk hikayesini kelimelerle anlatmamız mümkün değil. 52.yılında çok değerli bir şampiyonluk aldık. İnşallah oynayacağımız bir Play-Out müsabakası var onu da güzel şekilde tamamlayıp Orduspor’u hakettiği yerde görürüz.

”Bu şampiyonluk çok anlamlı”

Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bu stadyumda iki defa maça çıktık. Şehrin gerçek taraftarları bizleri yalnız bırakmadı. Bizler ayrışmadan, farklılaştırmadan, ötekileştirmeden spora gönül veren insanlarız. Onun için bu şampiyonluk çok anlamlı.

”Play-Out maçına iyi hazırlanacağız”

Artık Play-Out maçına iyi hazırlanacağız. Bugüne baktığımızda çok gururlu ve mutluyum. Çok iyi oldu gerçekten. Buna ihtiyacımız vardı. Bundan sonra artık insanların çözüm üretip sporda bu barışı sağlamasını diliyorum. İnşallah herkes için hayırlısı ve uğurlusu olur.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!