Kenan Balcıoğlu’na Son Görev !

Wushu Milli Takım Antrenörlüğünün yanı sıra Ünye Dövüş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve Ünye Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü Dövüş Sanatları antrenörü olan Kenan Balcıoğlu, son yolculuğuna uğurlandı.

Ordu Ünye’de antrenman sırasında fenalaşan Kenan Balcıoğlu’ndan sevenlerine kötü haber gelmişti. Antrenman sırasında fenalaşan antrenör Kenan Balcıoğlu olay yerine gelen ilk yardım ekiplerince Ünye Devlet Hastanesi’ne kaldırılmış ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

35 yıldır Wushu başta olmak üzere Kick Boks, Muay Thai gibi uzak doğu sporlarını uğraşan, bu alandaki başarısı ile Milli Takım antrenörlüğüne kadar yükselen Kenan Balcıoğlu’nun ani vefatı sevenlerini yasa boğarken, son görevlerini yapmayı ise ihmal etmedi. Balcıoğlu’nun cenazesi, Fevzi Çakmak Mahallesi Yeni Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından, Yiğitler Mahallesi’nde bulunan aile kabristanlığına defnedildi.

Cenaze törenine Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Gürel, Ordu İl Gençlik Müdürü Mustafa Genç, Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Aydın Kuyumcu, Wushu Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kurt, kurum amirleri, Ünye’de bulunan spor kulüpleri başkan ve yöneticileri, sporcular, yakınları ve sevenleri katıldı.Cenaze törenine ayrıca Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu ve Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran da çelenk gönderdi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!