• Aralık 3, 2021
  • No Comment
  • 47

Kick Boks Heyecanı Ordu’da Yaşanacak !

Uzak doğu sporlarından oluşan bir savunma ve yarışma sporu olan Kick-Boks, Ocak ayında Ordulu sporseverlere buluşacak. 2022 yılı öncesinde faaliyet…

 Kick Boks Heyecanı Ordu’da Yaşanacak !

Uzak doğu sporlarından oluşan bir savunma ve yarışma sporu olan Kick-Boks, Ocak ayında Ordulu sporseverlere buluşacak.

2022 yılı öncesinde faaliyet programını çıkaran Kick Boks Federasyonu, takvimine Ordu’yu da aldı. 2022 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası, 19-27 Ocak 2022 tarihleri arasında Ordu’da yapılacak.

Şampiyonanın Minikler, Yıldızlar, Gençler ve Büyükler kategorisinde yapılacağı açıkladı. Ocak ayında tam 8 gün sürecek olan şampiyona 81 ilden 6000 sporcunun katılması bekleniyor.

Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası’nda ev sahipliği yapacak spor salonu hakkında açıklama yapılmazken, daha önceki turnuvalarda olduğu gibi Ordu Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu’nda organize edilmesi planlanıyor.

2022 yılında yapılacak olan Şampiyona için sporcular Milli Takım Seçme Kriterlerinden olan “Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası, Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası ve Ferdi Türkiye Kick Boks Şampiyonası” sonucunda alınan puan toplamına göre aynı sıklet, branş ve kategoride en yüksek puanı alarak 1. olan sporcular Dünya, Avrupa Şampiyonaları’nda ülkemizi Milli Takım Sporcusu olarak temsil etmeye hak kazanacaklar.

SAMET KARADAĞ

Related post

Büyükşehir, 3 Dalda Madalyaları Topladı !

Büyükşehir, 3 Dalda Madalyaları Topladı !

Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları, Güreş, Judo ve Kick Boks’ta katıldıkları yarışmalarda dereceler elde etti. Büyüklerin yanı sıra oluşturulan altyapı ile…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir