• Mayıs 4, 2023
  • No Comment
  • 38

Korftbol Müsabakaları Tamamlandı !

Ordu’da Okul Sporları faaliyet programı içerisinde yer alan Korfbol Yıldızlar ve Gençler Karma Grup Müsabakaları Perşembe Spor Salonu’nda tamamlandı. Yıldızlar…

 Korftbol Müsabakaları Tamamlandı !

Ordu’da Okul Sporları faaliyet programı içerisinde yer alan Korfbol Yıldızlar ve Gençler Karma Grup Müsabakaları Perşembe Spor Salonu’nda tamamlandı.

Yıldızlar kategorisinde Çorum Dr. Sadık Ahmet Ortaokulu ve Ordu Bahçeşehir Koleji, Gençler kategorisinde ise Samsun Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi ve Tokat Anadolu Lisesi Türkiye Finallerine gitmeye hak kazandı. Türkiye Finalleri 09-13 Haziran 2023 tarihleri arasında Kocaeli’nde yapılacak.

Grup Şampiyonasına 12 ilden Gençler ve Yıldızlar olmak üzere toplam 380 sporcu katılım sağladı. Ev sahibi Ordu’nun yanı sıra Batman, Çorum, Giresun, Kastamonu, Kırıkkale, Samsun, Sinop, Sivas, Tokat, Trabzon ve Yozgat ilinden takımlar Türkiye Finallerine yükselebilmek için mücadele etti.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, derece elde eden ve Ordu’yu Türkiye finallerinde temsil edecek Bahçeşehir Kolejini tebrik ederek başarı dileklerini iletti.

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir