- Eylül 20, 2023
- No Comment
- 376
Korgan Off-Road Tokat’ta Zirveye Çıktı
Tokat Belediyesi ve Tokat Extreme Off-Road Kulübü tarafından düzenlenen 5. Geleneksel Off-Road Şenliği’nde Korgan Off Road pilotu Yakup Çemiçoğlu kupa…
![Korgan Off-Road Tokat’ta Zirveye Çıktı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Korgan-Off-Road.png)
Tokat Belediyesi ve Tokat Extreme Off-Road Kulübü tarafından düzenlenen 5. Geleneksel Off-Road Şenliği’nde Korgan Off Road pilotu Yakup Çemiçoğlu kupa aldı.
2023 Motor Sporları faaliyet kapsamında yer alan 5. Geleneksel Off-Road Şenliği’nde motorsporlarıseverler Off-Road’a doydu. Ordu’dan da Tokat’a birçok Off-Road ekibi yarışmalar için giderken, Korgan Off Road adı altında yarışa giren başarılı pilot Yakup Çemiçoğlu S3 klasmanında birinci oldu.
Tokat’ta Tokat Belediyesi ve Tokat Extreme Off-Road Kulübü tarafından düzenlenen 5. Geleneksel Off-Road Şenliği Topçam Mahallesi’nde yapılırken heyecan dolu müsabakaları izlemek için parkuru gören tepeleri ve parkurun etrafındaki izleme alanlarını doldurdu.
S3 Klasmanı’nda rakipleri ile birlikte yarışan Korgan Off Road pilotu Yakup Çemiçoğlu birinci olarak kupayı kazandı.
SAMET KARADAĞ