• Mayıs 17, 2019
  • No Comment
  • 60

Kostovski Cezasında Henüz Resmiyet Yok !

Sezon içerisinde Altınordu Belediyespor ile birleşmesi gündeme gelen Orduspor’a sezon biter bitmez gelen 2.Amatör Lig’e düşürüldüğü belirtilmişti. Üzerinden yaklaşık 1…

 Kostovski Cezasında Henüz Resmiyet Yok !

Sezon içerisinde Altınordu Belediyespor ile birleşmesi gündeme gelen Orduspor’a sezon biter bitmez gelen 2.Amatör Lig’e düşürüldüğü belirtilmişti. Üzerinden yaklaşık 1 hafta geçen haber konusunda ise resmi bir açıklama gelmedi.

Orduspor’un önümüzdeki sezon itibarı ile 2.Amatör Lig’e düşürüldüğü haberi gündeme bomba gibi düşerken, henüz konuyla ilgili olarak resmi evraklar ortaya çıkmadı. Resmi bir evrağa ulaşılamayan konu ile ilgili, birleşme konusunda daha hızlı adımlar atılması için kurgu olabileceği konuşuluyor.

Sezon içinde resmi evraklarla açıklanan Miguel Garcia tarafından gelen 6 puan silme cezasından farklı olarak Kostovski’den dolayı gelen cezada henüz resmi evraklar ortaya çıkmadı. Orduspor Kulübü’nün yazışmalar için kullandığı resmi mail hesabında konu ile ilgili ne ilk uyarı ne de cezanın teyit yazısı olmadığı ortaya çıktı. Resmi evrakların henüz ortaya çıkmadığı 2.Amatör Lig’e düşürülme cezası ile ilgili resmi bir açıklama bile yapılmadı. ASFK’nın Orduspor Kulübü’ne teyit ettiği belirtilen ceza ile ilgili, ne TFF’de ne de ASFK’de de açıklama yok.

Orduspor’un FIFA’da birçok yabancı futbolcu dosyası bulunurken, ilk resmi teyiti 12 Ocak 2015’te yapan Kostovski’nin, sezonun ilk yarısında da kulübe haber gönderdiği öğrenildi. Ancak Makedon futbolcudan önce Alexander Kletskov, Atanasov Georgiev, David Barral ve Agus gibi isimlerin 2014 yılında kulübe tebliğ gönderdiği biliniyor.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir