- Ekim 27, 2019
- No Comment
- 104
Kotyora FK’ya Emirhan Can Verdi ! 2-2
Ordu 1.Amatör Lig ilk haftasında karşılıklı gollerin atıldığı maçta Ünye Gençlerbirliği ile Kotyora Futbol Kulübü 2-2 berabere kaldı. Geçtiğimiz sezonda…
Ordu 1.Amatör Lig ilk haftasında karşılıklı gollerin atıldığı maçta Ünye Gençlerbirliği ile Kotyora Futbol Kulübü 2-2 berabere kaldı.
Geçtiğimiz sezonda aynı grupta yer alan Ünye Gençlerbirliği ile Kotyora Futbol Kulübü ligin ilk haftasında karşı karşıya geldi. Taraftarların 4 gol izlediği karşılaşmada iki takım 1’er puanla ayrıldı.
Maça hızlı başlayan deplasman ekibi Kotyora Futbol Kulübü 25.dakikada tecrübeli golcüsü Cenk ile 1-0 öne geçti. Ünye Gençlerbirliği bu gole ilk yarının uzatma anlarında karşılık verdi ve ilk yarı 1-1 bitti.
Ev sahibi ekip Ünye Gençlerbirliği ikinci yarıda golü erken bularak skoru lehine çevirdi ve 2-1 yaptı. İyi oynadığı mücadeleden puan ya da puanlar almak isteyen Kotyora Futbol Kulübü ise 78.dakikada yeni transfer Emirhan Camcı ile bulduğu golle skoru eşitledi.
Mücadelenin kalan dakikalarında başka gol olmayınca iki ekipte sezona 1 puanla başlamış oldu.
SAMET KARADAĞ