Kotyora Futbol Kulübü Harcamalarını Açıkladı !

2019-2020 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden ve tarihinde ilk kez Play-Off’a kalan Kotyora Futbol Kulübü, sezonluk harcama listesini açıkladı.

İkinci sezonunu geçirdiği Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off Çeyrek Finalleri’ne kalan takımlardan birisi olan Kotyora Futbol Kulübü, her geçen maç kulüp rekoru kırıyor. 2017-2018 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de aldığı başarılı sonuçların ardından 1.Amatör Lig’e yükselen ve geçtiğimiz sezon alt sıralarda mücadele eden KFK, bu sezon ise Play-Off’a kalarak önemli bir başarı elde etti.

Kotyora Futbol Kulübü Başkanı Avşin Kaşık ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada takımın 2019-2020 sezonun harcama listesini açıkladı. Avşin Kaşık’ın paylaştığı rakamlara göre, B Grubu’nu 3.sırada bitiren Kotyora Futbol Kulübü’nün 2019-2020 sezonundaki lig maçları döneminde yaptığı harcama tutarı 13 Bin 548 Lira 71 kuruş.

Açıklanan listeye Kotyora Futbol Kulübü en çok TFF-TASKK-TÜFAD konusunda harcama yaparken bu harcamayı sırasıyla takip eden konular demirbaş, gıda, deplasman masrafları, yolluk ve kırtasiye oldu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!