- Ekim 13, 2023
- No Comment
- 289
Kotyora Futbol Kulübü’ne Malatya’dan Transfer
Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Kotyora Futbol Kulübü, Malatya 1.Amatör Lig’de Yazıhan Belediyespor forması giyen merkez orta saha ve kanatta oyuncusu…
![Kotyora Futbol Kulübü’ne Malatya’dan Transfer](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/umut-sireci.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Kotyora Futbol Kulübü, Malatya 1.Amatör Lig’de Yazıhan Belediyespor forması giyen merkez orta saha ve kanatta oyuncusu Umut Şireci’yi kadrosuna kattı.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de ilk haftayı BAY geçen takımlardan birisi olan ve sezonu Ulubey Belediyespor deplasmanında açacak olan Kotyora Futbol Kulübü, iç ve ve dış transferde anlaştığı futbolcuları açıklamaya devam ediyor. Kotyora Futbol Kulübü rotasını özellikle iç transfere yöneltirken, dış transferde de Malatya’dan 1997 doğumlu Umut Şireci’yi transfer etti.
Memleketi Malatya’da Pütürge Gençlikspor’da futbola başlayan Umut Şireci, Malatya Demirspor, Yazıhan Belediyespor ve Ataköyspor formaları giymişti. Kariyerinde ikinci kez Yazıhan Belediyespor ile 2021-2022 sezonunda anlaşma sağlayan merkez orta saha ve kanat oyuncusu Umut Şireci, iki sezon boyunca Malatya Amatör Lig’de forma giyerken, yeni sezonda Kotyora Futbol Kulübü ile Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek.
Kotyora Futbol Kulübü Umut Şireci ile birlikte dış transferde kaleci Kaan Demirkol, orta saha oyuncusu Enes Aksu ve forvet Resul Beştaş’ı da kadrosuna kattı.
SAMET KARADAĞ