• Kasım 8, 2019
  • No Comment
  • 71

Kotyora Futbol Kulübü‘nden ‘Farkındalık’ Antrenmanı !

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Kotyora Futbol Kulübü, Fatsa Yaşamspor maçı hazırlıklarını ‘farkındalık’ antrenmanı ile sürdürdü. Geçtiğimiz hafta çağrıda bulunan…

 Kotyora Futbol Kulübü‘nden ‘Farkındalık’ Antrenmanı !

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Kotyora Futbol Kulübü, Fatsa Yaşamspor maçı hazırlıklarını ‘farkındalık’ antrenmanı ile sürdürdü.

Geçtiğimiz hafta çağrıda bulunan LÖSEV, löseminin önlenebilen ve tedavi edilebilen bir hastalık olduğunu anlatmak için 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda Türkiye’nin dört bir yanında farkındalık etkinlikleri düzenleyeceklerini belirtmişti. Ordu 1.Amatör Lig takımı Kotyora Futbol Kulübü de bu farkındalığa destek oldu.

Kotyora Futbol Kulübü oyuncuları, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar haftasında farkındalık yaratmak için antrenmana maske ile çıktı ve tüm spor kamuoyunu bu farkındalığa davet etti. Ayrıca LÖSEV’e bağış yapılması gerektiğini belirtti.

Milli Eğitim müfredatında da kendine yer bulan Lösemili Çocuklar Haftası, birçok farkındalık etkinliğine ev sahipliği yapacak.

SAMET KARADAĞ

Related post

Ordu Gücü Futbol Kulübü’nden Sürpriz Galibiyet ! 0-1

Ordu Gücü Futbol Kulübü’nden Sürpriz Galibiyet ! 0-1

Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Ordu Gücü Futbol Kulübü, lig lideri Kotyora Futbol Kulübü karşısında kazanarak haftanın sürpriz sonuçlarından birisine imza attı.…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir