- Mart 8, 2022
- No Comment
- 88
Kotyora İlk Maçta İstediğini Aldı ! 3-1
Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off’ların ilk maçında Kotyora Futbol Kulübü, tüm gollerin ilk yarıda atıldığı maçta Ünye…
Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off’ların ilk maçında Kotyora Futbol Kulübü, tüm gollerin ilk yarıda atıldığı maçta Ünye Futbol Kulübü’nü 3-1 yenerek rövanş öncesinde avantajlı bir skor elde etti.
2021-2022 sezonunda normal lig sezonunun sona erdiği Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off maçları 16 takım arasında başladı. Play-Off maçlarının Salı mesaisinde, Kotyora Futbol Kulübü rakibi Ünye Futbol Kulübü ile Spor Toto Altınordu Tesisleri 1 Nolu Saha’da karşılaştı.
Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de normal sezonu B Grubu’nda geçiren Kabadüz Belediyespor, 14 karşılaşmada 8 galibiyet, 3 beraberlik ve 3 mağlubiyet ile grubunu 27 puanla 2.sırada bitirmişti. D Grubu’nda mücadele eden Ünye Futbol Kulübü ise sezon boyunca oynadığı 12 karşılaşmada 7 galibiyet ve 5 mağlubiyetle 21 puan toplayıp grubu 4.bitirmişti. Henüz 8.dakikada Emircan Camcı’nın golüne hemen karşılık veren Çamaşspor’a 22’de Zafer Yaldız ve 33’de Berat Bayraktar ile iki gollük karşılık verdi ve maçı bu skorla kazandı.
Ünye Futbol Kulübü ile Kotyora Futbol Kulübü arasındaki rövanş karşılaşması 11 Mart’da Ünye Çınarsuyu Sahası’nda. oynanacak.
SAMET KARADAĞ