Mart 27, 2023

”Kulübün Geleceğini İnşa Etmeye Başladık”

Ordu Futbolu’nun yeni takımlarından birisi olan ancak faaliyetlerine Ordu 2.Amatör Lig’den başlayacak olan Yeşil Ordu Futbol Kulübü’nde altyapı çalışmaları başladı.

Kulübün kurulmasının ardından Kulüp Başkanı Yahya Evli’nin büyük önem verdiği Yeşil Ordu Futbol Kulübü Futbol Okulu’nun ardından altyapı faaliyetleri de başladı. Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde ilk etapta altı sporcu ile antrenman yapan Yeşil Ordu Futbol Kulübü’nde bu sayının artması hedefleniyor.

Teknik Direktörlük görevine Aydın Özdemir’i getiren Yeşil Ordu Futbol Kulübü, altyapı konusunda ise işi sıkı tutmaya ihmal etmedi. Yeşil Ordu Futbol Kulübü’nün altyapı antrenörlüğüne Mert Bayram getirilirken futbolcu adayları için hem diyetisyen hem de psikolojik danışman ilk antrenmanda hazır bulundu.

Yeşilordu Futbol Kulübü Başkanı Yahya Evli ise yaptığı açıklamada; “Bugün itibariyle Yeşilordu Futbol Kulübü‘nün geleceğini inşa etmeye başlamış bulunmaktayız. Emeği geçen Alt Yapı Sorumlumuz Lütfi Demir, Alt Yapı Antrenörümüz Mert Bayram, Diyetisyen Tuğçe Kapıcı ve Psikolojik Danışman Burak Taylan Suğur‘a çok teşekkür ederiz” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!