- Mart 30, 2024
- No Comment
- 253
Kumruspor Beş Golle Tur Atladı 5-0
Ordu 1.Amatör Lig Çeyrek Final ikinci maçında kendi taraftarları önünde Gülyalı Bozkurtspor’u konuk eden Kumruspor, rakibini 5-0 yenerek toplam skorda…
![Kumruspor Beş Golle Tur Atladı 5-0](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_8519.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig Çeyrek Final ikinci maçında kendi taraftarları önünde Gülyalı Bozkurtspor’u konuk eden Kumruspor, rakibini 5-0 yenerek toplam skorda 6-3 ile tur atladı.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off Çeyrek Final maçlarından bir tanesi Kumru’da oynandı. İlk maçta Gülyalı İlçe Sahadı’nda 3-1 kaybeden Kumruspor, kendi taraftarı önünde ise adeta istediğini aldı.
Bu sezon özellikle Mesudiyespor mağlubiyeti sonrasında iç sahada maç kaybetmeyen bir takım ortaya çıkaran Kumruspor, Çeyrek Final rövanş maçında Gülyalı Bozkurtspor’u 5-0 yendi ve Yarı Finale yükseldi.
Tarihinde ilk kez 1.Amatör Lig’de mücadele eden Gülyalı Bozkurtspor için sezon bu maçla sona ererken, Kumruspor ise Orduspor ile eşleşti.
SAMET KARADAĞ