- Ağustos 24, 2023
- No Comment
- 210
Kumruspor Golcü İsmi Bırakmadı
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Kumruspor, yeni sezon öncesinde iç transferde golcü futbolcusu Ali Eyeşmek’i takımda tuttu. 2023-2024 sezonu öncesinde…
![Kumruspor Golcü İsmi Bırakmadı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/ali-eyesmek.png)
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Kumruspor, yeni sezon öncesinde iç transferde golcü futbolcusu Ali Eyeşmek’i takımda tuttu.
2023-2024 sezonu öncesinde yeni sezon kadro planlamasını yapmaya başlayan ve antrenör olarak eski kaptanı Ömür Yakışık’ı takımın başına getirmişti. Ömür Yakışık’ın raporu doğrultusunda transferlere başlayan Kumruspor’da, geçen sezon başında takımdan ayrılan ancak devre arasında geri dönen Ali Eyeşmek yeni sezonda da takımın gol yükünü çekecek.
Kumru ile özdeşleşen bir futbolcu olan Ali Eyeşmek, 2006 yılından bu yana Kumruspor ve Kumru Esnafspor formaları giymişti. Özellikle 2017-2018 sezonunda attığı gollerle takımı Ordu 1.Amatör Lig finaline taşıyan Ali Eyeşmek, takibindeki yıllarda da attığı gollerle lige damga vurmuştu.
Ali Eyeşmek geçen sezon başında Ömür Yakışık’ın çalıştırdığı 52 Yalıköyspor’a transfer olurken, sezonun devre arasında Kumruspor’a geri dönmüştü.
SAMET KARADAĞ