- Mart 29, 2024
- No Comment
- 164
Kumruspor Taraftar Desteği Bekliyor
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden ve Çeyrek Final ilk maçında Gülyalı Bozkurtspor’a 3-1 kaybeden Kumruspor, iç sahada oynanacak olan rövanş…
![Kumruspor Taraftar Desteği Bekliyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/Kumruspor-Taraftar.jpg)
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden ve Çeyrek Final ilk maçında Gülyalı Bozkurtspor’a 3-1 kaybeden Kumruspor, iç sahada oynanacak olan rövanş maçında taraftar desteği bekliyor.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de Çeyrek Final rövanş maçlarının oynanacağı 30 Mart Cumartesi günü maçlardan bir tanesi Kumru İlçe Sahası’nda oynanacak. İç saha maçlarında ligde iyi sonuç alma refleksini Play-Off sürecinde de sürdüren Kumruspor, geçtiğimiz hafta sonu oynanan ve 3-1 kaybettiği rövanş maçında taraftar desteği ile maçı kazanmak istiyor.
Kumruspor’dan mücadele öncesinde taraftar desteği için yapılan paylaşımda ”Bölgesel Amatör Ligi yükselme çeyrek final rövanş maçı. Mutlak kazanmamız gereken bir maç. Ya tamam ya devam maçı. Haydi Kumru takımını yalnız bırakma. 90 dakika hiç susmadan avantajlı skoru elde ederek yarı finale çıkalım. Tüm taraftarlarımızı maça davet ediyoruz. Kumru’ya yarı final yakışır.” açıklaması yapıldı.
Geçen sezon şampiyonluk hedefi olan takım grup maçlarının ardından Çeyrek Finalde elenirken, bu sezon Çeyrek Final ilk maçında Gülyalı’da oynanan karşılaşmada Gülyalı Bozkurtspor’a 3-1 kaybetmişti.
SAMET KARADAĞ