- Kasım 14, 2022
- No Comment
- 89
Kumruspor Zirveye Yerleşti ! 3-2
Ordu 1.Amatör Lig ekibi Kumruspor, ligin 3.hafta maçında konuk ettiği Korgan Belediyespor karşısında zorlanarak kazanmayı başardı ve haftayı lider tamamladı.…
![Kumruspor Zirveye Yerleşti ! 3-2](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2022/11/Screen-Shot-1444-04-20-at-05.10.01-1.png)
Ordu 1.Amatör Lig ekibi Kumruspor, ligin 3.hafta maçında konuk ettiği Korgan Belediyespor karşısında zorlanarak kazanmayı başardı ve haftayı lider tamamladı.
Geçtiğimiz sezon Play-Off oynayan ve finale yaklaşan bir performans ortaya koyan Kumruspor’da yeni sezonda değişen kadro planlamasına rağmen sezona hızlı bir başlangıç yapıldı. Mavi-Beyazlı ekip yeni sezonda birçok yeni transferle şampiyonluk mücadelesi verirken, ligin üçüncü hafta maçında ise Korgan Belediyespor ile karşı karşıya geldi.
İki ekip arasındaki karşılaşma öncesinde Kumruspor 6 puanda yer alırken, Korgan Belediyespor ise 3 puandaydı. Kumru İlçe Sahası’nda oynanan maçta seyir zevki bir an düşmezken, 90 dakika boyunca taraftarlar tam 5 gol izledi. Kumruspor, rakibi karşısında zorlansa da hata yapmadı ve maçı 3-2 kazanmayı başardı.
Kumruspor, ligde oynadığı 3.maçında 3.galibiyetini alarak puanını 9’a çıkardı ve ligde zirveye ulaştı. Korgan Belediyespor ise 3 puanda kalarak 7.sıraya geriledi.
SAMET KARADAĞ