- Ağustos 30, 2023
- No Comment
- 246
Kumruspor’dan Kaleye Sertaç Hamlesi
Ordu 1.Amatör Lig takımlarından Kumruspor, yeni sezon öncesinde dış transferde geçen sezon Korgan Belediyespor forması ile Play-Off oynama başarısı gösteren…
![Kumruspor’dan Kaleye Sertaç Hamlesi](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Sertac-Aydemir.png)
Ordu 1.Amatör Lig takımlarından Kumruspor, yeni sezon öncesinde dış transferde geçen sezon Korgan Belediyespor forması ile Play-Off oynama başarısı gösteren eski kalecisi Sertaç Aydemir’i transfer etti.
Geçen sezon yaptığı harcamalara rağmen Play-Off ilk turunda elenen ve sezonun hayal kırıklığı yaratan takımlarından birisi olan Kumruspor’da, yeni sezon öncesinde transferler sürüyor. Dış transferde hamlelerin devam ettiği Kumruspor’da son olarak kaleye Sertaç Aydemir transfer edildi.
Ünyespor’da futbola başlayan 1986 doğumlu tecrübeli kaleci Sertaç Aydemir, İstanbulspor, İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarıspor ve Aralıkspor’da profesyonel olarak futbol oynamıştı. 37 yaşındaki kaleci, Ordu Amatörü’nde ise Fatsa Yaşamspor, Kumruspor, Dolunayspor ve son olarak Korgan Belediyespor forması giydi.
Kariyerinde son oynadığı maçta Korgan Belediyespor formasıyla kırmızı kart gören Sertaç Aydemir, TFF 3.Lig’de 12 maça çıkarken Bölgesel Amatör Lig’de ise tek maça çıktı.
SAMET KARADAĞ