• Şubat 12, 2020
  • No Comment
  • 65

Kurumlar Futbol Oynayacak !

Türkiye Faal Futbol Hakemler ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ordu Şubesi Başkanlığı tarafından 1 Mart-25 Nisan 2020 tarihleri arasında Ordu Kurumlar…

 Kurumlar Futbol Oynayacak !

Türkiye Faal Futbol Hakemler ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ordu Şubesi Başkanlığı tarafından 1 Mart-25 Nisan 2020 tarihleri arasında Ordu Kurumlar Arası Futbol Halı Saha Turnuvası düzenleneceği belirtildi.

Bu yılda TFFHGD Ordu Şubesi Başkanlığı bünyesinde yapılacak olan Ordu Kurumlar Arası Futbol Halı Saha Turnuvası için başvurular başladı.

Ordu Kurumlar arası Futbol Halı Saha Turnuvasına başvuruların başladığını aktaran TFFHGD Ordu Şubesi Başkanı Mehmet Şengül, son başvurunun ise 28 Şubat 2020 saat 16.00’a kadar yapılması gerektiğini dile getirdi.

“Kurumlar arasında kaynaşma güçlenecek”

Mehmet Şengül, turnuvaya ilk günden ilginin yüksek olduğunu belirterek, Turnuvayı düzenlemekteki tek amaçlarının futbol oynamak olmadığını ifade etti. Şengül; “Geleneksel olarak düzenlenen bu turnuva ile amacımız kurumlar arasındaki diyalogu daha da güçlendirmek. Bugüne kadar centilmence geçen turnuvalarda olduğu gibi hedefimiz kurumlarda çalışan arkadaşlarımızın ofis ortamından biraz olsun uzaklaşarak sosyalleşmemeleri, insanlar arasındaki diyalogun en üst seviyelere çıkmasına katkı sağlamak. İnanıyor ki birçok kesimin ortak paydası olan futbol sayesinde bu turnuva ile kurumlar arasındaki dayanışmayı ve kaynaşmayı daha da güçlenecektir” dedi.

Kurumlar Arası Futbol Halı Saha Turnuvası, 1 Mart-25 Nisan 2020 tarihleri arasında Capo Arena Tesisleri’nde düzenlenecek.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir