Kurumlararası Halı Saha Turnuvası Başlıyor !

Ordu’da Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’in son ermesiyle özellikle yaz futbol turnuvaları heyecanı tavan yaparken, Kurumlararası Halı Saha Turnuvası bu sezon da oynanacak.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Ordu Şubesi Başka Mehmet Şengül, Ordu’da yaz öncesinde Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası’nın başlayacağı müjdesini verdi. TFFHGD tarafından 30 Mayıs-30 Haziran 2022 tarihleri arasında Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası düzenlenecek.

Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası hakkında bilgiler de veren Şengül, şunları söyledi; “Müsabakalar 2×25 dakika üzerinden oynanacak. Her takım 1’i kaleci, 8 oyuncuyla sahaya çıkacak. Listeye toplam 18 oyuncu yazılacak. Kadroya profesyonel oyuncu alınamayacak, 2 amatör sporcu alınabilecek, 1’i oynatılabilecek. Kadrolarda 1992 ve üstü en fazla 4 oyuncu bulundurabilecekler. Turnuvaya katılım ücreti 2 bin TL, yarım kalan turnuvaya katılım sağlamış kurumlar ise bin TL katılım bedeli yatıracaklar. Her kurum dilediği kadar takımla turnuvaya katılım sağlayabilecek.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!