• Haziran 5, 2023
  • No Comment
  • 69

Kurumlararası Halı Saha Turnuvası’nda İhraç Kararı !

Ordu’da düzenelenen Geleneksel Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda Play-Off öncesinde son maçlar oynanırken, A Grubu’nda yer alan ve son maçının…

 Kurumlararası Halı Saha Turnuvası’nda İhraç Kararı !

Ordu’da düzenelenen Geleneksel Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda Play-Off öncesinde son maçlar oynanırken, A Grubu’nda yer alan ve son maçının 11-4 kazanan Çevre Şehircilik takımı ihraç edildi.

Mayıs ayı içerisinde başlayan Geleneksel Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Altınordu İlçesi Cumhuriyet Yerleşkesi’nde bulunan tesislerde oynanan Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda A Grubu’nda 9 takım yer alıyor. Play-Off maçları öncesinde ise bu ligde 8 takım kaldı.

2023 yılı Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası A Grubu’nda Çevre Şehircilik takımı sekizinci maçlarda Eğitim United ile karşılaştı. Bu maç öncesinde sadece bir galibiyeti olan Çevre Şehircilik, Eğitim United’ı 11-4 yendi ancak asıl gerçek maç sonrasında ortaya çıktı.

Çevre Şehircilik takımının, turnuva başında verdiği futbolcu listesi dışında farklı oyuncular oynattığı ortaya çıktı. Yapılan toplantı sonrasında ise A Grubu’nda yer alan Çevre Şehircilik takımı turnuvadan ihraç edilirken, maç ise Eğitim United’ın 3-0 hükmen galibiyeti ile sonuçlandı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir