- Ekim 22, 2023
- No Comment
- 233
Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, Alanya’ya Yine Kaybetti 3-1
2023-2024 sezonunda AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, AXA Sigorta Kupa Voley’da kaybettiği Brand Group…
![Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, Alanya’ya Yine Kaybetti 3-1](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/Kusgoz-Izmir-Vinc-Akkus-Belediyespor.jpeg)
2023-2024 sezonunda AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, AXA Sigorta Kupa Voley’da kaybettiği Brand Group Alanya Belediyespor’a ligde de kaybetti.
Geçen sezon mücadele ettiği Voleybol Erkekler 1.Ligi’nde başarılı sonuçlar alarak kulüp tarihinde ilk kez AXA Sigorta Efeler Ligi’ne çıkan Akkuş Belediyespor, yeni sezonda yeni liginde yeni ismiyle mücadele etmeye başlamıştı. Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor ilk hafta aldığı galibiyetle sezonu galibiyetle açarken, ikinci haftada ise Alanya’da parkeye çıktı.
Kupa Voley’de rakibine 3-1 kaybeden Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, Ankara’daki maçın ardından rakibi ile bu kez Alanya’da karşı karşıya geldi. Maça 21-25’lik set ile 1-0 önde giren Ordu ekibi daha sonra rakibine direnç gösteremedi ve Brand Group Alanya Belediyespor 25-18, 25-22 ve 25-15’lik setlerle maçı 3-1 kazandı.
Sezona bir galibiyet ve bir mağlubiyet ile başlayan Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor, ligin üçüncü haftasında 25 Ekim’de Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda Galatasaray HDI Sigorta ile karşı karşıya gelecek.
SAMET KARADAĞ