- Kasım 24, 2023
- No Comment
- 291
Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor’da Artık Hataya Yer Yok
AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden ve üst üste yedi karşılaşmada mağlup olan Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol…
![Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor’da Artık Hataya Yer Yok](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/11/IMG_3747.jpeg)
AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden ve üst üste yedi karşılaşmada mağlup olan Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, kendisi gibi ligde sadece bir mağlubiyeti olan Hatay Büyükşehir Belediyespor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek.
2023-2024 sezonunda yer aldığı AXA Sigorta Efeler Ligi’nde kulüp tarihinde ilk kez mücadele eden ve lige galibiyetle başlamasına rağmen üst üste mağlubiyetle almaktan kurtulamayan Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı artık kazanmak istiyor. Ordu temsilcisi olmasına rağmen bu sezon Ordu’da parkeye çıkmayan Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, ligde 9.hafta maçına çıkıyor.
Ordu’nun voleybol branşında en üst ligde yer alan tek takımı olan ancak Akkuş İlçe Kapalı Spor Salonu’nun tadilatta olmasından dolayı henüz Ordu’da parkeye çıkamayan Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, Hatay karşısında mutlaka kazanmak istiyor. Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nda bu hafta alınacak olası bir mağlubiyette ise antrenör kadrosunda değişikliğe gidilmesi bekleniyor.
Hatay Büyükşehir Belediyespor ile Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor arasındaki mücadele 25 Kasım Cumartesi günü Hatay-Antakya Merkez Spor Salonu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ