- Ağustos 11, 2023
- No Comment
- 186
”Ligdeki Güçlü Takımlar Arasında Yer Alıyoruz”
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da yeni sezon öncesinde Afyon kampı sürerken, Afyon kampında yer alan basın sözcüsü Ahmet Altay…
![”Ligdeki Güçlü Takımlar Arasında Yer Alıyoruz”](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Ahmet-Altay.png)
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da yeni sezon öncesinde Afyon kampı sürerken, Afyon kampında yer alan basın sözcüsü Ahmet Altay birbirinden önemli açıklamalarda bulundu.
2023-2024 sezonu öncesinde Olağanüstü Genel Kurul yapan ve bu bağlamda Adem Bekar’ın yerine Üzeyir Erdoğan’ın göreve geldiği Fatsa Belediyespor’da, yeni sezon çalışmaları Afyon’da başladı. Fatsa Belediyespor’da Afyon kampı sürerken yeni yönetimde yer alan ve basın sözcüsü görevine getirilen Ahmet Altay’dan sezon öncesinde açıklama geldi.
Fatsa Belediyespor’un bu yıl hedefi olan bir takım olduğunu dile getiren Ahmet Altay: “Fatsa Belediyespor bu yıl hedefi olan bir takım. Bu doğrultuda transferler yapıldı ve çalışmalar transfer komitemizin titiz çalışmaları ile devam etmektedir. Teknik ekibimiz önderliğinde Afyon kampı devam ediyor. 2 etap halinde gerçekleşecek kampta futbolcularımızı yerinde gördük ve gerçekten bizlere büyük başarılar katacaklarından kuşkum yok. İlk etapta form ve taktiksel çalışmalar yapıyoruz.” dedi.
3.Lig’de güçlü takımlar olduğunu ve kendilerinin de bu takımlar arasında yer aldığını söyleyen Ahmet Altay: ”Güçlü bir kadro kurduk ve takım uyumu için tüm Fatsa Belediyespor teknik heyeti ve yönetimi için gece gündüz çalışıyoruz. Takım uyumu ve performansımız gün geçtikçe üst düzeylere çıkmaya devam ediyor. Ligimizde güçlü takımlar var ve bizde bu takımların arasında yer alıyoruz. Hedeflediğimiz başarıya ulaşmak için yoğun bir çalışma temposu ile lige hazırlanıyoruz” açıklamasını yaptı.
SAMET KARADAĞ