Haziran 8, 2023

Orduspor 1967 Futbol Kulübü Başkanı Savaş Şimşek, sezona iyi bir şekilde hazırlandıklarını ve takımda da morallerin yerinde olduğunu belirterek, Demirspor’u yenerek lige güzel bir başlangıç yapmak istediklerini dile getirdi.

Teknik Direktör Şükrü Bekiroğlu nezaretinde yeni sezon hazırlıklarını tamamlayan Orduspor 1967, Pazar günü oynanacak olan Demirspor müsabakasını beklemeye koyuldu.

“Taraftarımız yanımızda olsun”

Başkan Savaş Şimşek, lige hazır olduklarını aktararak; “Takımda moraller yerinde. Allah izin verirse Pazar günü Demirspor ile güzel bir müsabaka oynayacağız. Yeni sezon camiamıza hayırlı olsun. İnşallah ilk müsabakamızda galip gelerek 3 puanı taraftarlarımıza armağan etmek istiyoruz. Taraftarlarımız bugüne kadar her zaman yanımızda oldular. Onların itici gücünü arkamızda hissettik. Bunun da aynı şekilde aratarak devam etmesini istiyoruz. Taraftarlarımız bizim için önemli. Onları yine yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirten Şimşek, sezon sonunda takımlarını Bölgesel Amatör Lig’e çıkarmak için var güçleriyle mücadele edeceklerini dile getirdi.

Ordu 1.Amatör Küme ilk maçında Orduspor 1967 Futbol Kulübü, 27 Ekim 2019 Pazar günü saat 13.30’da Spor Toto Karşıyaka Spor Kompleksi’nde Demirspor ile karşılaşacak.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!