“Ligin Başlamasını Bekliyoruz”

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Altınordu Belediyespor’da Teknik Direktör Zafer Öztürk ligin başlamasını beklediklerini belirtti.

2020-2021 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de üçüncü sezonuna girecek olan Altınordu Belediyespor’da hazırlıklar sürüyor. Belirsizliği çözen ve takımı kuran Ordu temsilcisinde, yeni teknik direktör Zafer Öztürk ise takımdan umutlu.

Daha önce birlikte çalıştığı birçok futbolcuyu Altınordu Belediyespor’a getirdiğini belirten Zafer Öztürk: “Ordumuzun çocuklarından güzel bir takım kurduk. Takımımızın tamamı Ordulu oyunculardan oluşuyor. Genç sporcuları bir araya getirdik. Daha önce Orduspor’un altyapısında çalıştığımız ve Ordu’da ön plana çıkan oyuncuları tercih ettik.” dedi.

Hazırlık maçları ile hazırlıklarına devam eden ancak bu kapsamda ligin başlamasını beklediklerini belirten Öztürk: “Ligin başlamasını bekliyoruz. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ligin Mayıs ayı sonunda başlayacağı belirtildi. Sahaya çıkıp rakiplerimizle en iyi şekilde mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!