Logo Eski, İsim Yeni !

Orduspor ile Yeni Orduspor yöneticilerinin birleşme konusu için yeniden bir araya gelmesi sonrasında logo ve isim konusunda seçenekler düşündürüyor. Ordu…

 Logo Eski, İsim Yeni !

Orduspor ile Yeni Orduspor yöneticilerinin birleşme konusu için yeniden bir araya gelmesi sonrasında logo ve isim konusunda seçenekler düşündürüyor.

Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyon olan Orduspor ile 3.Lig’de mücadele eden Yeni Orduspor yaklaşık 45 gündür birleşme konusunda orta noktada buluşamıyor. Yeni Orduspor’un kongresi öncesinde bozulan birleşme konusu, bu günlerde yeniden gündeme geldi.

Orduspor’dan Savaş Şimşek, Mahir Akdere ve taraftarların isteğini kongre öncesine kabul etmeyen Yeni Orduspor cephesi, kendi yönetim kurulu üyelerinin resti çekmesinin ardından Orduspor ile yeniden görüşme talep etti. Bu görüşmede ise Orduspor cephesinin istekleri kabul edildi.

Birleşme sonrasında isim ve logo değişimi zorunlu olurken, olasılığı yüksek olan birleşmenin ardından ortaya farklı bir takım çıkacak. Nitekim yeni takım, Orduspor mevcut olarak kullandığı ismi ya da Orduspor logosunu kullanamayacak.

Alınan bilgiye göre ise TFF ile yapılan görüşmelerde logo konusunda Orduspor’un en eski logosu, isim konusunda ise Orduspor 1967 isminin kabul gördüğü öğrenildiği.

Kongre öncesinde bitti gözüyle bakılan birleşme son saatlerde iptal olurken, birçok taraftar birleşme resmiyete dökülmeden inanmıyor.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Related post

Orduspor – Demirspor Maçı Sonrasında Tribünlerden Büyük Alkış

Orduspor – Demirspor Maçı Sonrasında Tribünlerden Büyük Alkış

Ordu 1.Amatör Lig’de Orduspor ile Demirspor arasında geçtiğimiz Pazar günü oynanan maçın bitiş düdüğü sonrasında karşılaşmayı tribünden takip eden futbolseverler iki…
Tuncay Sonel’den Orduspor Açıklaması

Tuncay Sonel’den Orduspor Açıklaması

Ordu Valisi olduğu dönemde Orduspor’un yeniden yeşil sahalara dönmesinde büyük çaba harcayan ve daha sonra Vali-Mülkiye Başmüfettişliğine atama kararı çıkan Tuncay…
Yeni Lider Orduspor, Devreye Zirvede Girdi

Yeni Lider Orduspor, Devreye Zirvede Girdi

Ordu 1.Amatör Lig’de Gülyalı Turnasuyuspor’a kaybettikten sonra üst üste beş maç kazanan Orduspor, rakibinin puan kaybı ile birlikte B Grubu’nun yeni…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir