• Ocak 11, 2020
  • No Comment
  • 87

Maç Bitti, Öğrenciler Birbirine Girdi !

Ordu Final Okulları ile Ünye Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Canik Eğitim Kurumları arasında oynanan Okul Sporları Genç Erkekler Basketbol…

 Maç Bitti, Öğrenciler Birbirine Girdi !

Ordu Final Okulları ile Ünye Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Canik Eğitim Kurumları arasında oynanan Okul Sporları Genç Erkekler Basketbol A Kategorisi dörtlü final maçının bitiminin ardından iki takım oyuncuları arasında kavga çıktı.

Ordu Final Okulları ile Ünye Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Canik Eğitim Kurumları, dörtlü final kapsamında Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu’nda karşı karşıya geldi. Müsabakanın sonuna kadar her şey centilmence geçti. Ancak karşılaşmayı 2 sayı farkla Ünye Özel Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Canik Eğitim Kurumlarının kazanmasıyla ortalık karıştı.

Mağlubiyeti hazmedemeyen Ordu Final Okulları’ndan bazı sporcular, Ünyeli sporculara saldırdılar. Saldırı karşısında Ünye Özel Nazmi Arıkan Lisesi öğrencileri de karşılık verdi. Kavga 30 saniye kadar sürdü. Tekme ve yumrukların konuştuğu anların ardından araya girilerek ortam sakinleştirildi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir