- Şubat 11, 2020
- No Comment
- 67
”Maç Maç Bakıyoruz”
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da takım kaptanlığı yapan Rıdvan Sönmez, takım olarak maç maç baktıklarını ve kazandıkça üst sıralara…
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da takım kaptanlığı yapan Rıdvan Sönmez, takım olarak maç maç baktıklarını ve kazandıkça üst sıralara tırmanacaklarına inandıklarını belirtti.
Geçtiğimiz hafta oynaması gereken Kozanspor FK karşılaşması yoğun kar yağışı nedeniyle ertelenen Fatsa Belediyespor’da, hazırlıklar sürüyor. Tesislerin karla kaplı olmasından dolayı zaman zaman antrenman yapmakta zorlanan Sarı-Lacivertli ekipte, takım kaptanı Rıdvan Sönmez umutlu konuştu.
Fatsa Belediyespor’da üçüncü sezonunu geçiren ve iki sezon önce Bölgesel Amatör Lig’de yaşanan şampiyonlukta pay sahibi olan Rıdvan Sönmez, öncelikli hedeflerinin ligde kalmak olduğunu belirtti. Sönmez: “Öncelikli hedefimiz ligde kalmak. Önümüzü görmemiz lazım. Maç maç bakacağız. Kazandıkça üst sıralara tırmanacağız ama önce ligde kalıcı hale gelmemiz lazım” açıklamasını yaparak geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da ligde kalacaklarına inandığını belirtti.
Sarı-Lacivertli formayla 3 sezonda 65 karşılaşmaya çıkan savunma oyuncusu Rıdvan Sönmez, rakip filelere 4 gol attı.
SAMET KARADAĞ