- Nisan 11, 2019
- No Comment
- 117
Maraton Orduspor’a, Kapalı Ulubey Belediyespor’a !
14 Nisan Pazar günü oynanacak olan Ordu 1.Amatör Lig final maçı öncesinde 19 Eylül Stadyumu için taraftarların yer alacağı tribünler…
14 Nisan Pazar günü oynanacak olan Ordu 1.Amatör Lig final maçı öncesinde 19 Eylül Stadyumu için taraftarların yer alacağı tribünler açıklandı.
2018-2019 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de final vakti geldi çattı. Pazar günü 19 Eylül Stadyumu’nda oynanacak olan Orduspor-Ulubey Belediyespor maçı öncesinde şehir yavaş yavaş finale hazırlanıyor. Yapılan toplantı sonrasında taraftarların 19 Eylül Stadyumu’nda yer alacağı bölüm açıklandı.
Pazar günü oynanacak maçta Orduspor taraftarları 19 Eylül Stadyumu’nun Maraton tribününde yer alacak. Ulubey Belediyespor taraftarları ise final maçını 19 Eylül Stadyumu’nu Kapalı Tribünü’nünde takılarını destekleyecek.
İki ekip arasında oynanacak maçı kazanan ekip sezonun şampiyonu olacak ancak Bölgesel Amatör Lig’e çıkabilmek için Ünye 1957 Spor ya da Altınordu Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.
SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM