Mart 20, 2023

Mehmet Cem Kısa, Ordu Amatörü’nde Döndü !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de Ulubey Belediyespor formasıyla istediği süreyi alamayan Mehmet Cem Kısa, Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekibi Kumruspor’a transfer oldu.

Ordu Futbolu’ndan yetiştikten sonra yıllarda Tokat’ta yaşadığı başarılarla dikkat çeken Mehmet Cem Kısa, 2021-2022 sezonunda Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekibi Ulubey Belediyespor ile anlaşmıştı. Aslında bir sezon önce Ulubey ekibine transfer olan ancak takımın Covid-19 pandemi sürecinde liglere katılmaması nedeniyle bir sezon ertelemeli sahaya çıkan Mehmet Cem Kısa, sezonun ilk yarısında sadece 45 dakika görev aldı.

Ulubey Belediyespor’dan önce Tokat 1.Amatör Lig’de iki kez şampiyonluk sevinci yaşayan Mehmet Cem Kısa, Teknik Direktörlüğünü Zafer Öztürk’ün yaptığı Kumruspor’a transfer olarak maçlara çıkmaya başladı. Futbola Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Gençlikspor’da başlayan 1998 doğumlu kanat oyuncusu ardından Esnafspor’a transfer olmuştu. 2017-2018 sezonu öncesinde Orduspor’a transferi konuşulan 21 yaşındaki oyuncu, Turhalspor’a transfer olmuştu.

Turhalspor’un ardından Niksar Belediyespor’a giden ve iki kez şampiyon olan takımda yer alan Kısa, ikinci şampiyonlukta ise Play-Off maçını kazanarak takımı Bölgesel Amatör Lig’e taşımıştı. Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Niksar Belediyespor’da 9 maça çıkan 22 yaşındaki oyuncu, yeniden Ordu 1.Amatör Lig’e döndü.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!