Mehmet Cem Kısa Orduspor’da
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor, geçen sezon aynı ligde Perşembespor formasıyla şampiyonluk sevinci yaşayan kanat oyuncusu Mehmet Cem…
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor, geçen sezon aynı ligde Perşembespor formasıyla şampiyonluk sevinci yaşayan kanat oyuncusu Mehmet Cem Kısa’yı kadrosuna kattı.
2023-2024 sezonunda 20 Ağusto’ta Karayolları’nda topbaşı yapacak olan Orduspor’da yeni sezon transferleri tanıtıldı. Yeni sezonda Ordu’dan birçok ismi de kadrosuna katan Orduspor, ilk olarak 29 Temmuz tarihinde Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’nden duyurduğumuz ‘Orduspor, Perşembespor’dan Kimi Alacak?’ haberini netleştirdi ve Perşembespor’dan Mehmet Cem Kısa’yı aldı.
Orduspor’un Bölgesel Amatör Lig’de mücadele ettiği sezon Orduspor’a transferi gündeme gelen ancak gerçekleşmeyen Mehmet Cem Kısa, yeni sezonda Orduspor forması giyecek. Orduspor’a transfer olan Mehmet Cem Kısa, yeni transferlerin yer aldığı toplantıda yer alırken yeni bir şampiyonluk yaşamak istediğini belirtti. Mehmet Cem Kısa, Tokat’ta yaşadığı şampiyonlukların ardından Ordu’da Perşembespor formasıyla Ordu 1.Amatör Lig şampiyonluğu yaşamıştı.
Kariyerinde henüz 19 yaşında Bölgesel Amatör Lig maçına çıkan 1998 doğumlu kanat oyuncusu Mehmet Cem Kısa, önce Turhalspor ardından ise Niksar Belediyespor formalarıyla Bölgesel Amatör Lig’de şans bulmuştu. Mehmet Cem Kısa, Ordu’da yaşadığı şampiyonluk öncesinde ise Tokat’ta iki kez şampiyonluk sevinci yaşamıştı.
SAMET KARADAĞ