Memiş Özata Antalya Kampını İşaret Etti !

Slovakya 2.Lig ekiplerinden Partizan Bardejov’u çalıştıran Ordulu teknik direktör Memiş Özata, sezonun ikinci yarısı öncesinde Antalya’da kamp yapacaklarını belirtti.

Uzun yıllar Hollanda’da antrenörlük yaptıktan sonra Türkiye’ye gelen ve özellikle Sinan Bayraktar’ın ekibinde farklı takımlarda antrenör olarak çalışan Memiş Özata, Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Ulubey Belediyespor’da da görev almıştı. Sürpriz bir şekilde Slovakya 2.Lig ekibi Partizan Bardejov ile anlaşan Özata, ikinci yarıda daha iyi olacaklarını söyledi.

Takıma takviyeler yapmak isteyen Memiş Özata, futbolcu transferi öncesinde ise yardımcı ekibinde güçlendirmeye gitti. Partizan Bardejov, Memiş Özata’nın yardımcılık görevine Matej Cobik Fercik’in getirildiğini açıkladı. Partizan Bardejov’da dış transferde ise Martin Rabik, Saveliy Somov ve Tomas Sosnak’ı denemeye aldığı öğrenildi.

Ordulu Teknik Direktör Memiş Özata’nın teknik direktörlük yaptığı Slovakya ekibinin 25 Ocak ile 5 Şubat tarihleri arasında Antalya’da kamp yapacak. Takımın aldığı kötü sonuçların ardından teknik direktörlüğe getirilen Özata’nın çalıştırdığı Partizan Bardejov, geride kalan 14 haftada 3 galibiyet 5 beraberlik 6 mağlubiyet alırken, topladığı 14 puanla 15 takımlı Slovakya 2. Ligi’nde 13. sırada yer alıyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!